Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Dambretes spēlētāji noslēdz gadu

Dambrete 01.2017   Dambretes pulciņa dalībnieki „dzīvo’’ pēc kalendārā gada, ne pēc mācību gada kā citu pulciņu apmeklētāji. Katru gadu Aizputē norisinās TEMPO kauss dambretē, kurā piedalās arī mūsu skolēni. Sacensības notiek sešās kārtās visa gada garumā un noslēdzas decembrī. Uzvar visizturīgākie! Zēnu grupā pirmo vietu un kausu ieguva Niks Jansons, bet trešo – Klaudijs Jansons. No meitenēm stiprākā bija Regīna Kuciņa, kura arī ieguva pirmo vietu un kausu.
   Oktobrī, novembrī un decembrī mūsu dambretisti piedalījās Bērnu un jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē "Albatross - 2016/2017"  Ventspilī. Mūsu bērni gan nebija starp uzvarētājiem, taču parādīja labus rezultātus. Apkopotie punkti pierādīja, ka Dzērves skolas bērni var sacensties pat ar pilsētu sporta skolu audzēkņiem, kuriem nodarbības notiek trīs reizes nedēļā. Vislabāk veicās Andim Valtenbergam, Klaudijam un Nikam Jansoniem.
   Decembra sākumā skolā notika Adventes laika ātrspēles turnīrs dambretē. Ātrspēle nozīmē, ka spēlētājiem ir ierobežots laiks gājienu izdarīšanai, jāspēlē uz „ātro” bez ilgas prātošanas. Taču sacensību laikā izrādījās, ka spēlētāji vēlas kārtīgi padomāt pirms gājiena izdarīšanas, jo katrs grib uzvarēt un iegūt vairāk punktu. Dalībnieki tika dalīti trijās vecuma grupās. Visaktīvākie bija paši mazākie.

   Pēc rezultātu apkopošanas ar diplomiem un pārsteiguma balviņām sveica uzvarētājus un visizturīgākos, t.i., dalībniekus, kuri izturēja līdz turnīra beigām. Saldās balvas saņēma arī aktīvākās klases katrā vecuma grupā. Pie maziem pārsteigumiņiem un pateicībām tika arī tie dalībnieki, kuriem šī bija pirmā iespēja piedalīties dambretes sacensībās. Pulciņa vadītāji priecājās par visiem, kuri piedalījās šajā turnīrā, taču visiepriecinošākais bija tas, ka uz nākošo dambretes nodarbību ieradās vairāki jauni spēlētāji.

Dambrete tabula

   Dambretistiem gads noslēdzās 17.decembrī ar Cīravas pagasta spartakiādi dambretē. Meitenes pēc savstarpējām partijām medaļu komplektu sadalīja sekojoši : 1.vieta – Regīnai Kuciņai, 2.vietā Ance Balode, bet 3.vieta - Emīlijai Lūcijai Laiveniecei. Savukārt zēnu medaļu komplekts nonāca vienas ģimenes īpašumā. To savā starpā sadalīja brāļi Jansoni: 1.vieta Nikam, 2.vieta Klaudijam, bet 3.vietā – Kevins.
   Lai Jaunais gads visiem dambretes spēlētājiem nes labu veiksmi, lielu pacietību un īstu spēlēt prieku!

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze