Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

APRĪLIS – PRĀTA SPĒĻU MĒNESIS

Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

APRĪLIS – PRĀTA SPĒĻU MĒNESIS

PS 04.2017   Skolā aprīlis sākās ar prāta spēlēm, kuras kā katru gadu rīko dambretes pulciņš. Nu jau tradicionālais Riču – raču turnīrs piektdienas pēcpusdienā matemātikas klasē pulcēja 9.klases un skolotāju komandas . 8.klasi pārstāvēja Ieva. Dalībnieki izlozēja komandas un cīņa sākās! Visatraktīvākais spēlētājs izrādījās direktors. Bija prieka spiedzieni un zaudējuma vaidi... Visilgāk cīnījās latviešu valodas skolotājas Vita un Ināra. Visi jau bija spēli beiguši, tikai viņas vēl nevarēja atjēgties no Klāva un Ievas trakās kaušanas. Uzvaru atkal guva 9.klase!
   Vislielākie kāvēji bija Ieva Braže (nokāva 10 reizes) un Klāvs Vīgriezis (nokāva 7 reizes), visvairāk kauliņus nokāva Ancei Dobelei (7 reizes) un skolotājai Vitai Valdmanei (10 reizes).
   Balva uzvarētājiem un mierinājums zaudētājiem – saldās vafeļu tortes. Paldies komandām par piedalīšanos!
   Otrā Prāta spēļu tūre norisinājās tieši pirms Lieldienām – 13.aprīlī. Skolēni piedalījās Prāta spēļu četrcīņā – pelnīja punktus dambretē, domino spēlē, krustvārdu mīklu minēšanā un puzles likšanā. Par punktiem cīnījās gan individuāli, gan klase kopā. Sacensībās dalījās divās vecuma grupās – 1.-4.klase un 5.-7.klase. 

   Šogad dalībnieki pie uzdevumiem bija ķērušies ļoti nopietni. Katra partija tika spēlēta ar apdomu, mīklas minētas līdz galam un Lieldienu puzles liktas ar lielu pacietību, kā rezultātā dažiem pietrūka laika paveikt visus uzdevumus. Lielāka konkurence bija starp sākumskolas klasēm, jo tur bija lielāks dalībnieku skaits. Punkti tika rēķināti un skaitīti atbilstoši katrai klasei un vecuma grupai. Rezultāti bija neparedzami un interesanti. Katrs individuālais uzvarētājs saņēma diplomu un saldo gardumu.

   Visveiklākās krustvārdu mīklu minētājas bija meitenes. Pirmā vieta Elīzai Mustei (1.klase), otrā Ancei Balodei (2.klase) un Samantai Lagzdiņai (4.klase). No lielajiem labākās – Regīna Kuciņa un Alma Andersone no 6.klases.
   Dambretē visveiksmīgākos gājienus izspēlēja Aksels Jansons (4.klase). Tādu pašu punktu skaitu ieguva Andis Valtenbergs (3.klase), tikai viņam bija vairāk kauto kauliņu. Trešais no sākumskolas palika Artis Strīķis (1.klase). Lielajiem vienāds punktu un arī nokauto kauliņu skaits bija Ulvim Ulmeram (6.klase) un Nikam Jansonam (7.klase), viņiem sekoja Klaudijs Jansons (6.klase).
   Domino spēlē labākos rezultātus guva Arta Pugule (1.klase) , Aksels Jansons (4.klase), Selvins Pauls (4.klase) un Gustavs Pauls (6.klase).
   Visātrākie pužļu licēji bija pirmklasnieki – Andris Akots un Dāvids Jansons, kurš atpalika tikai par 10 sekundēm. Trešais bija Matīss Baumanis (4.klase) . No 5.-7.klašu grupas vismazākais laiks bija Rolandam Mustam (6.klase), dažas sekundes vairāk laika vajadzēja Nikam Jansonam (7.klase) un Kārlim Vaitkus (6.klase).
Sasummējot kopā visu četru disciplīnu iegūtos punktus, uzzinājām Prāta spēļu uzvarētājus katrā grupā. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomu, saldo našķi un saliekamo puzli.
1.-4.klase
1.vieta Aksels Jansons (4.klase)
2.vieta Andris Akots (1.klase)
3.vieta Dāvids Jansons (1.klase)
5.-7.klase
1.vieta Niks Jansons (7.klase)
2.vieta Rūta Stūrīte (5.klase)
3.vieta Rolands Musts (6.klase)

   Prāta spēļu kausu ar vislielāko punktu skaitu Prāta spēlēs ieguva Aksels Jansons no 4.klases.
Klašu vērtējumā visvairāk punktu ieguva 1.klase, otrajā vietā - 4.klase, bet trešo vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja 3. un 6.klase.
   Paldies visiem dalībniekiem, skolotājai Mairai Skabulei par palīdzību spēļu norisē un skolotājai Lāsmai Jūrmalei par dalību un visu klašu krustvārdu mīklu atminēšanu!

Skolotāja Agnita Vaitkus

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833