Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

SKOLOTĀJI – MŪSU VECĀKI!

Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

SKOLOTĀJI – MŪSU VECĀKI!

SkDiena_2017
SkDiena_2017
   Oktobra sākumā atzīmēta Pasaules Skolotāju diena. Dzērves pamatskolā šos svētkus atzīmējām 6.oktobrī. Ik gadu rūpes par šo svētku organizēšanu uzņēmās 9.klases skolēni. Šoreiz radās ideja svētku dienu organizēt nedaudz savādāk.
   Piektdienas rīts skolā iesākās pavisam neierasti – ar rīta līniju. Tas tādēļ, ka šoreiz skolotāju lomu bija uzņēmušies mūsu skolēnu vecāki. Ar īpašu sajūsmu šo ziņu sagaidīja jaunāko klašu skolēni, taču dienas gaitā sapratām, ka arī vecāko klašu skolēniem ir ļoti svarīgi, ka skolotāja lomā ir tieši viņu vecāki.
   Mācību stundas dažādas – katrs no vecākiem darīja to, kas pašam vislabāk patīk. Tie bija radošie darbi, rotaļu un spēļu stundas, sportiskas aktivitātes, medību stāsti. Sanda Ašmaņa vectēvs Kārlis Fricsons un mamma Linda iepazīstināja 2.klases skolēnus ar dažādiem mūzikas atskaņotājiem, atvedot uz skolu gan vinila plašu atskaņotāju, gan dodot iespēju izmēģināt, kā skan plate, kurā ierakstīto informāciju iespējams sadzirdēt, pareizajā tempā griežot plati ar zīmulīša palīdzību.

Skanējuma atšķirības varēja izjust, ieklausoties ar jau mūsdienīgāka mūzikas centra palīdzību. Savukārt Martas tētis Aldis Roģis, skolā ierodoties savā parādes formā, skolēnus iepazīstināja ar ugunsdzēsēju darbu. Harija mamma Siguta Pugule pastāstīja skolēniem par iespējām turpināt mācības Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālajā struktūrvienībā. Laumas un Annas tētis Andris Eglītis kopā ar bērniem strādāja skolas kokapstrādes darbnīcā, gatavojot putnu barotavu.
   Nav iespējams aprakstīt katru stundu, taču pilnīgi noteikti katra stunda bija īpaša. Tādēļ sakām sirsnīgu PALDIES tiem 19 vecākiem, kuri atbalstīja mūsu ideju un šajā svētku reizē piekrita būt SKOLOTĀJI  – Elvitai Muceniecei, Solvitai Hornai, Martai Jansonei, Uldim Mustam, Solvitai Moiseičukai, Kārlim Fricsonam, Lindai Ašmanei, Guntaram Polim, Kristīnei Stulpei, Gintai Baumanei, Andrim Mūrniekam, Aldim Roģim, Līgai Pabērzei, Sigitai Stūrītei, Aigai Roģei, Artai Roģei, Sigutai Pugulei, Signei Paulai, Andrim Eglītim!
   Savukārt 9.klases skolēni kopā ar audzinātāju Ināru Bunku rūpējās par svētku noslēguma pasākuma organizēšanu, sarūpējot gan fotogaleriju, gan rudenīgus ziedus un apsveikumus. Paldies skolotājai Inārai par katram skolotājam veltītajiem labajiem vārdiem!
   Skolotāji saka mīļu paldies saviem skolēniem par krāšņajiem ziediem un apsveikumiem! Savukārt vecākiem – paldies par drosmi un sadarbību! Jūtot bērnu sajūsmu secinām, ka bērni ļoti priecātos vēl kādu reizi mācīties kopā ar saviem vecākiem, tādēļ ceram uz vecāku atsaucību arī turpmāk.

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833