Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

PROGRAMMAS „LATVIJAS SKOLAS SOMA” ATKLĀŠANAS PASĀKUMS

Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

PROGRAMMAS „LATVIJAS SKOLAS SOMA” ATKLĀŠANAS PASĀKUMS

Skolas_soma
Skolas_soma
   Šajā mācību gadā Latvijas skolās tika uzsākta programmas „Latvijas skolas soma” īstenošana. Piedaloties 6000 Latvijas skolēnu, 6.septembrī Arēnā Rīga notika vērienīgs un pārsteigumiem bagāts Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums - koncerts “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”.
   Pirms koncerta Arēna Rīga skolēni iesaistījās dažādos radošos eksperimentos, iepazina kino un animācijas tapšanas aizkulises, kā arī improvizētā TV studijā dalījās iespaidos par to,  kādu viņi saredz Latviju vēl pēc simt gadiem.
   Koncerta priekšnesumos, piedaloties pazīstamiem māksliniekiem, tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attīstīties un augt, veidojot nākotnes Latviju.
  Vērienīgajā atklāšanas koncertā “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs” uzstājās Raimonds Pauls, vijolnieks Daniils Bulajevs, The Ludvig, Laima Jansone, grupa “Dagamba”, Matīss Čudars, Edavārdi, dejotāja un horeogrāfe Liene Grava, Justs Sirmais, Daumants Kalniņš, grupa “Auļi”, soprāns Marlēna Keine, DJ Monsta un DJ Rudelies, simfoniskais orķestris „DD” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, dejotāji, velo triālisti ''Karters'' un citi mākslinieki, apvienojoties netradicionālās kombinācijās un mudinot jauniešus arī pašiem būt radošiem.


   Grandiozo pasākumu klātienē baudīja arī 33 Aizputes novada skolu 5.-9.klašu skolēni un programmas „Latvijas skolas soma” Aizputes novada skolu koordinatori, to skaitā arī 5 Dzērves pamatskolas pārstāvji – Alma Andersone, Marta Roģe, Lauma Eglīte, Jana Kļava un skolotāja Lāsma Jūrmale. Visi dalībnieki pasākuma norisi vērtēja ļoti atzinīgi. Koncertā dzirdētais un  redzētais bija sajūsminājis ikvienu, priekšnesumi bija emocionāli bagāti un kvalitatīvi. Katrā priekšnesumā patiess prieks mijās ar savdabīgu pārsteigumu un īpašu saviļņojumu. Pasākuma organizētājiem vienā grandiozā pasākumā bija izdevies savienot šķietami nesavienojamas lietas, piemēram, hip – hop deju priekšnesumu ar tautu deju, instrumentālo mūziku ar velo triālistu priekšnesumiem u.c. Paldies pasākuma organizētājiem arī par īpašajām pārsteiguma dāvaniņām katram svētku dalībniekam!
   Lai mums visiem kopā ar tikpat lielu aizrautību un interesi izdodas iepazīt un sajust Latviju arī citās programmas „Latvijas skolas soma” aktivitātēs!

Sīkāka informācija par programmu „Latvijas skolas soma"

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833