Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

SVEICAM TĒVU DIENĀ UN SPORTOJAM

SD
SD
   Septembris – skaistāko rudens svētku mēnesis – Zinību diena, Tēvu diena, Olimpiskā diena, Miķeļdiena... Katrs šos svētkus svinam dažādi, tomēr ir jauki, ja varam svinēt arī kopā  - kopā ar saviem klases biedriem, skolas biedriem, skolotājiem un vecākiem. Tieši tā, kā tas notika šoreiz, kad Dzērves skolā sportojām Tēvu dienai un Latvijas Olimpiskajai dienai par godu.
   Ir pagājuši jau vairāki gadi, kopš domāts, plānots, rakstīts pirmais projekta pieteikums, saņemts atteikums, un tad atkal sākts viss no gala, līdz šodienai, kad Dzērves skolai beidzot ir atjaunots sporta laukums – koka sakņu sabojātais asfalta skrejceļš pārtapis drošā, gumijas plāksnēm izklātā skrejceļā. Atklājot atjaunoto sporta laukumu 21.septembrī rīkojām Tēvu dienai un Olimpiskajai dienai veltītu ģimeņu pasākumu, kurā Dzērves pamatskolas skolēni aicināja piedalīties arī savus vecākus. Pēc pasākuma atklāšanas daļas, kurā īpašus apsveikumus pagājušajos svētkos saņēma tēvi un vectētiņi, sporta skolotāja un ritma deju grupas meitenes aicināja visus uz kopīgu iesildīšanos mūzikas pavadījumā. Pēc tam stafetes un dažādas sportiskas aktivitātes klašu un atraktīvajām vecāku komandām. Vislielāko sajūsmu pasākuma dalībniekiem sagādāja vecāku komandas sacensība ar skolēnu komandām, kuras uzvarēja stafetēs, kā arī virves vilkšana, kur par uzvaru krietni nācās pacīnīties gan mammu komandai, cīnoties pret skolas meiteņu komandu, gan tēvu komandai, sacenšoties ar puišiem. Tēviem un vectētiņiem īpašu uzdevumu ātrnaglošanā bija sagatavojis skolas direktors, ātrākajiem piešķirot balvas – „zelta”, „sudraba” un „bronzas” āmurus. Pasākumā noslēgumā, protams, dažādas balvas visiem, bet vecākiem – sevišķas. Katram no vecākiem ar īpašo makšķeri no „Laimes akas” bija iespēja izvilkt tikpat īpašas dāvaniņas, kuras vienoja nosaukums „Ražots Mūsmājās!” un kuru sarūpēšanā bija iesaistījušies visi Dzērves pamatskolas skolotāji.


   Pasākumus kopā ar vecākiem organizējam labprāt. Katru reizi tie ir savādāki, bet vienmēr  - īpaši. Lai gan visbiežāk pasākumi notiek laikā, kad lielākajai daļai vecāku jābūt darbā, ar katru gadu jūtam, ka atsaucība kļūst arvien lielāka un ka lielākā daļa vecāku, cik vien tas ir iespējams, cenšas izbrīvēt šīs dažas stundas, lai pabūtu kopā ar saviem bērniem skolas pasākumos. Mēs priecājamies un lepojamies ar savu skolēnu aktīvajiem un atsaucīgajiem vecākiem! Ceram uz tikpat aktīvu sadarbību visa mācību gada garumā!

OLIMPISKĀS DIENAS AKTIVITĀŠU REZULTĀTU KOPSAVILKUMS 21.09.2018.

Screen Shot 2018-10-04 at 20.12.13
Screen Shot 2018-10-04 at 20.12.13

-= galerija =-

-= video =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833