Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

IEPAZĪSTAM PROFESIJAS KOPĀ AR K – KOMANDU

   Mācību gada noslēgumā sākumskolas klašu skolēniem kopā ar improvizācijas teātra aktieru „K” KOMANDU bija iespēja iepazīt dažādas profesijas. Pasākums tika organizēts ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalsta aktivitāšu plāna ietvaros.
   Improvizācijas aktieru "K" komanda kopā ar skolēniem pārrunāja un atraktīvā veidā atklāja prasmes, kādas būtu nepieciešamas dažādu profesiju pārstāvjiem. Profesiju attēlošanā iesaistījās arī paši skolēni. Otrās klases skolēnam Mārtiņam B. savā priekšnesumā izcili izdevās attēlot vislabāko un laipnāko autobusa šoferi. Arī pārējiem skolēniem bija iespējas atklāt ciemiņiem savas sapņu profesijas un kopā noskaidrot, kādām īpašībām un prasmēm šo profesiju pārstāvjiem būtu jāpiemīt, lai varētu teikt, ka tas tiešām ir labs savas jomas speciālists.
   Projekts turpināsies arī nākamajā mācību gadā, līdz ar to skolēniem gan skolā ar klātienes tikšanos un sarunu, gan mācību vizīšu un citu aktivitāšu palīdzību būs iespēja iepazīt dažādas profesijas.

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833