Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

CETURTIE JAU LIELI

   Maija beigās Dzērves skolā svētkus svin jaunāko klašu skolēni. Par tradīciju ir kļuvis pasākums „CETURTIE JAU LIELI” jeb 4.klases mazais izlaidums. Tā plānošana un organizēšana katru gadu  uzticēta 3.klases skolēniem.
   Šogad 3.klase uzdevumu uztvēra ļoti nopietni un pasākuma plānošanai ķērās klāt jau laikus, kopā ar audzinātāju sagatavojot 4.klases skolēniem dažādus pārbaudījumus.
   28.maija rītā 4.klases skolēnus sagaidīja pirmais uzdevums – pārdomāt pirmos četrus kopā pavadītos gadus un uzrakstīt savu klasesbiedru labākās īpašības. Vēlāk pie 4.klases ieradās fotokompānija „Dzērves foto”, piedāvājot atraktīvu fotosesiju.. Pusdienlaikā  - svētku pasākums. Te, klātesot visiem jaunāko klašu skolēniem, ceturtie ar dažādu uzdevumu palīdzību tika pārbaudīti, lai pārliecinātos par viņu zināšanām, atraktivitāti un to, cik labi viņi pazīst viens otru un savu klases audzinātāju. Uzdevumi tika izpildīti izcili un pasākuma dalībnieki apstiprināja, ka 4.klases skolēni – Dārta, Viktors, Gunda Aleksandra un Ance -  ir gatavi doties uz 5.klasi, savukārt skolotājai Kristīnei R. atļauts 1.septembrī sagaidīt skolā savu jauno 1.klasi.
   Paldies Dārtas mammai par apsveikumiem 4.klases audzinātājai un skolēniem! Paldies 3.klases audzinātājai Lāsmai un  skolēniem – Katrīnai, Nellijai, Elīzai, Artai, Emīlijai Lūcijai, Ingmāram, Andrim Elmāram, Dāvim, Dāvidam un Sandim par aktīvo iesaistīšanos pasākuma organizēšanā un vadīšanā. 3.klases skolēniem šī bija pirmā pieredze gandrīz patstāvīgi vadot izplānotās aktivitātes un svētku pasākumu. Viss izdevās lieliski!

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833