Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

PAVASARA AKTIVITĀŠU DIENA

   Mācību gada noslēgumā par tradīciju ir kļuvis pasākums  - Vecāku un skolēnu aktivitāšu diena. Šogad aktivitātes bija saistītas ar Ekoskolas gada tēmu „Bioloģiskā daudzveidība”, kā arī ar drošību vasaras brīvlaikā.
   Pēc skolotājas Ingas R. vadītās rīta rosmes, skolēni un vecāki tika sadalīti komandās. Vecāki – lai piedalītos aktivitātē „Dižkokiem pa pēdām” un iepazītu skolas parkā un tuvākajā apkārtnē augošos dižkokus, kā arī lai pārbaudītu savas zināšanas par daudzveidīgo dzīvnieku u augu pasauli. Savukārt skolēniem Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas pārstāvju vadībā bija iespēja papildināt jau esošās zināšanas un prasmes, kā arī apgūt jaunas par drošību un pirmās palīdzības sniegšanu  nelaimes gadījumos.
   Pasākuma noslēgumā skolēni uzmanīgi sekoja līdzi aktivitātei, kur savas zināšanas par drošību un pirmās palīdzības sniegšanu parādīja arī skolēnu vecāki.
   Paldies visiem dalībniekiem par aktīvo līdzdalību piedāvātajās aktivitātēs! Īpašs paldies skolēnu vecākiem! Priecājamies, ka katru gadu vecākiem, kuri pasākumu apmeklē regulāri, piepulcējas daudz tādu, kuri pasākumu apmeklē pirmo reizi. Paldies par ieinteresētību, azartu un aizrautību! Uz tikšanos nākamā gada pasākumos!

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833