Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

SKOLĒNI IEPAZĪST PROFESIJAS – LEĻĻU TEĀTRA AKTIERIS, KANISTERAPEITS

   No 14. līdz 18. oktobrim visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļa, kuras šī gada tēma  - “Nākotnes profesijas”, bet sauklis – “Ielogojies nākotnē!”.
   Dzērves pamatskolas skolēniem tiek piedāvāti vairāki pasākumi gan Karjeras nedēļas ietvaros, gan skolēnu rudens brīvlaikā.
   Pirmdien, 14.oktobrī, Dzērves pamatskolas skolēniem, bija iespēja iepazīties ar leļļu teātra un kanisterapeita profesijām. Leļļu teātra aktieris un kanisterapeits Ingars Gudermanis pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar leļļu teātra darba specifiku, padaloties arī dažos aktiera noslēpumos, kā arī palīdzēja saprast, ko nozīmē svešvārds “kanisterapeits”. Skolēni uzzināja, ka kanisterapija ir īpaša terapija ar apmācītiem suņiem, kas palīdz gan fizisku, gan psiholoģisku problēmu ārstēšanā. Nevienu neatstāja vienaldzīgu Ingara labākais draugs un darbabiedrs – sunītis Alfijs, kurš kopā ar savu saimnieku nokārtojis vairākus eksāmenus, lai kļūtu par suni – terapeitu. Viņa īpašās prasmes bija iespēja izbaudīt katram pasākuma dalībniekam.
   Otrdien, 15.oktobrī, uz Aizputes vidusskolu devās 9.klases skolēni, lai piedalītos pasākumā “Veiksmīgas karjeras ABC”. Te skolēni uzzināja par prasībām, tendencēm un nepieciešamajiem talantiem nākotnes darba tirgū.
   Abi minētie pasākumi tika finansēti no ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” līdzekļiem.

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833