Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Viss ir dabas dots

   Aizputes pagasta Saieta namā 30. oktobrī jau 7. gadu pulcējās 5. – 9. klašu skolēni un skolotāji no Aizputes, Durbes novadu skolām, kā arī no  Krotes Kronvalda Ata pamatskolas, lai piedalītos kārtējā netradicionālās mākslas konkursā. Šī gada tēma - „Viss dabas dots”. Pasākuma mērķis bija rosināt skolēnos izdomu, iztēli, dot iespēju darboties kopā, satikt domubiedrus, parādīt savas idejas un labi pavadīt laiku. Katra skola konkursā piedalījās ar:
   - 2 audzēkņiem no 5.- 9.klasei.(vizuālā māksla);
   - 1 audzēkni no 5.-9. klasei (mājturība – darbs virtuvē);
   - 1 audzēkni no 5.-9. klasei (mājturība – kokapstrāde);
   Vizuālajā mākslā mūsu skolu pārstāvēja Alma Andersone un Guna Paspārne, kuras veidoja  ainavu  no dabas materiāliem. Mājturībā- Marta Roģe kopīgi ar pārējo skolu dalībniecēm gatavoja biskvīta kūku sēnes formā, bet mūsu skolas pārstāvis Matiss Baumanis izgatavoja vējrādītāju. Mūsu skolēni konkursā sevi parādīja no vislabākās puses, jutās brīvi, darbojās aktīvi un pārliecinoši.
   Konkursa noslēgumā skolēnu paveiktos darbus izstādīja nelielā izstādē. Jebkurš pasākuma dalībnieks varēja novērtēt rezultātu, vienlaikus baudot maizītes un kūku . Katrs skolēns saņēma atbilstošu nomināciju un skaistu piemiņas dāvanu.  Paldies sponsoriem, mākslas un mājturības skolotājiem un visiem, kuri ar prieku palīdzēja, lai svētki atkal izdotos!

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833