Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

SĀKUŠĀS TAUTAS DEJU KOLEKTĪVU SKATES

   4.martā Bauskā sākās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra apguves un dalībnieku atlases skates, kas noslēgsies 25. aprīlī Jelgavā.
   Visā Latvijā šajā laika periodā notiks 40 skates, tajās piedalīsies 20 800 potenciālie Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki.
   Tautas deju liekoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra apguves  un dalībnieku atlases skatē 6. martā Liepājas Olimpiskā centrā piedalījās 32 kolektīvi no Liepājas un tuvākajiem novadiem – Pāvilostas, Grobiņas, Vērgales un Aizputes, kā arī mūsu Dzērves pamatskolas 1.-4. un 5.-9. klašu tautas deju kolektīvi.
   Kolektīvus vērtēja horeogrāfi Jānis Purviņš, Dagmāra Bārbele, Iluta Mistre, Zanda Mūrniece un Inga Pulmane.
   Skatē mūsu skolas 1.-4. klases  tautas deju kolektīvs ieguva trešās pakāpes diplomu, bet 5.-9. klašu tautu deju kolektīvs  otrās pakāpes diplomu.
   Žūrijas pārstāvji ļoti nopietni vēroja katru uzstāšanos, un no viņu reakcijas pēc dejotāju uzstāšanās nevarēja nojaust, vai deja ir izdevusies, vai nē. Pirmais, ko sacīja žūrija pēc deju skates, bija pateicības vārdi par pareizi un glīti tautas tērpos sapostajiem dejotājiem. Šī uzslava  pienākas arī mūsu Cīravas kultūras namam par tērpiem un Lāsmai Jūrmalei par skaistajām frizūrām meitenēm.
   No sirds gribu uzslavēt visus dejotājus. Lepojos ar katru no viņiem! Malači! Bērni ieguldīja lielu darbu, jo sešu mēnešu laikā apguva to, ko citi kolektīvi divos gados. Paldies mazajiem un lielajiem dejotājiem par ieguldīto darbu un vecākiem par izturību! Paldies Pāvilostas TDK vadītājai Daigai Cābelei, deju pedagoģei Dainai Jaunzemei un Aizputes novada TDK virsvadītājai Intai Rudzītei par atbalstu deju apguves procesā!
   Tos kolektīvus, kuri tiks uz svētkiem, paziņos tikai 12. maijā. Potenciālie svētku dalībnieki visā Latvijā ir ap 20 tūkstošiem audzēkņu, bet Daugavas stadionā vietas ir apmēram 16 tūkstošiem dejotāju.

Tautas deju kolektīvu vadītāja Antra Muižarāja

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833