Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

AIZPUTES NOVADA SKATUVES RUNAS KONKURSS

   10.martā Aizputes vidusskolā notika Aizputes un Durbes novadu skolu Skatuves runas konkurss. Konkursa dalībnieki tika vērtēti vairākās vecuma grupās – 1.klase, 2.-3.klas, 4.-6.klase, 7.-9.klase un vidusskolēni.
   Dzērves pamatskolu konkursā pārstāvēja 4.klases skolniece Katrīna Jurkovska (skolotāja Lāsma Jūrmale), 6.klases skolniece Elīza Stulpe, 8.klases skolniece Marta Roģe, 9.klases skolniece Alma Andersone (skolotāja Vita Valdmane).
   Konkursa dalībniekus vērtēja žūrija - Aizputes novada kultūras darba vadītāja Sanda Zālīte, Aizputes kultūras darba organizatore Ieva Valdmane un Aizputes vidusskolas pensionētā latviešu valodas skolotāja Aida Otaņķe. Mūsu skolas skolnieču priekšnesumi tika novērtēti ar augstiem rezultātiem – Katrīna un Alma ieguva 1.pakāpes diplomus, Elīza – 2.pakāpes diplomu, bet Marta ieguva aigstākās pakāpes diplomu un tiesības piedalīties Kurzemes novada skatuves runas konkursā, kurš notiks 26.aprīlī Liepājā.
   Paldies meitenēm un skolotājām par ieguldīto darbu! Veiksmi Martai Kurzemes novada konkursā!

-= galerija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833