Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

NO STĀSTA LĪDZ GRĀMATAI

  2.novembrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Dzērves pamatskolas 1.-3.klašu skolēni piedalījās nodarbībā “NO STĀSTA LĪDZ GRĀMATAI”. Nodarbību vadīja latviešu rakstniece, grāmatu sērijas “Pasakas ģimenei” autore Inese Valtere.
  Rakstniece iepazīstināja skolēnus ar savu interesantāko stāstu tapšanas procesu. Kopā sacerot pasaku par noslēpumainiem notikumiem Dzērves skolā, nodarbības dalībnieki saprata, ka fantāzijai nav robežu – ieraugi stāstu vienkāršās lietās un  ļaujies fantāzijas lidojumam.
  Nodarbības dalībnieki uzzināja, kā top ilustrācijas, ko dara burtu pavēlnieks – literāts. kādus trikus izmanto maketētājs un ar ko nodarbojas “papīra” cilvēks. Prezentējot savas grāmatas, I.Valtere izstāstīja, kā tapuši zelta burti uz tām. Ieklausoties rakstnieces stāstījumā katram tapa skaidrs, ka ceļš no prātā idejas līdz rokās paņemamai skaistai grāmatai ir gana garš, atbildīgs, bet interesants.
  Paldies Inesei Valterei par interesanto un aizraujošo nodarbību!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833