Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

DAUDZ LAIMES, LATVIJA!

  Latvijas dzimšanas dienas atzīmēšana vienmēr ir īpašs notikums gan lieliem gan maziem. Šogad atzīmējam Latvijas 104.gadadienu.
  Jau no paša rīta svētku noskaņu skolā radīja dziesmas par Latviju. Skolas direktors, uzrunājot pasākuma dalībniekus, atgādināja svarīgākos vēstures faktus, kā arī vēlēja ar savu attieksmi un rīcībām būt īsteniem savas dzimtās vietas, skolas un  Latvijas patriotiem.  Pēc kopīgi dziedātās Latvijas himnas ieklausījāmies dažādu latviešu dzejnieku un rakstnieku tekstos par Latviju 3.un 7.klašu skolēnu izpildījumā.  Savukārt jaunāko klašu ansamblis dziesmās pauda  savu mīlestību pret Latviju, tas tradīcijām un skaistumu visos četros gadalaikos.
  Paldies 7.klases skolēniem un skolotājai Vitai, kā arī 3.klases skolēniem, jaunāko klašu ansamblim un skolotājai Lāsmai par sagatavotajiem priekšnesumiem! Paldies skolas pavārei Lienei par skaisti noformēto svētku cienasta galdu!
  Jaunāko klašu ansamblim ar saviem priekšnesumiem bija iespēja piedalīties arī Cīravas pagasta kultūras nama rīkotajā svētku pasākumā. Paldies kultūras nama vadītājai Santai Kļavai par aicinājumu!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833