Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

ZIEMASSVĒTKU GAIDĪŠANAS LAIKS 3.KLASĒ

  Ziemassvētku laiks katrā rada īpašas sajūtas. Tas ir laiks, kad gribas radīt īpašo svētku sajūtu sevī, ļauties pārsteigumiem, kā arī iepriecināt citus.
  3.klasē pārsteigumu laiks sākās jau 1.adventē – līdz pat Ziemassvētkiem katram bija iespēja kļūt par Noslēpumaino Rūķi pārējiem, ieliekot Ziemassvētku zeķēs un cepurēs pa mazam pārsteigumam. Klases rotāšana, apsveikumu gatavošana nosūtīšanai skolas Ziemassvētku pastā, piparkūku cepšana, priekšnesumu gatavošana skolas Ziemassvētku koncertam – tās ir tradīcijas, kuras neizpaliek gadu no gada.  Katru gadu arī īpašais Ziemassvētku vecīša sagatavotais pārsteigums. Šogad Ziemassvētku vecītis bija lūdzis palīdzību “Durbenieku” rūķiem.
  Dienā, kad Latvijā valdīja atkusnis, radot atkalu, kas ceļus un sētas pārvērta slidotavā, Ziemassvētku vecītis aicināja 3.klasi šīs grūtības pārvarēt un doties uz “Durbeniekiem”, kur viņa palīgi bija sagatavojuši dažādus uzdevumus un pārsteigumus. Tad vēl piparkūkas, silta tēja, desiņu un zefīru cepšana un… šļūkšana no kalniņa, sniega eņģeļi… Pēc tam – slapji cimdi, nosaluši deguni un priecīgs nogurums par kopā jautri pavadīto dienu.
  3.klases PALDIES Solvitai Būmeisterei un pārējiem “Durbenieku” rūķiem par noorganizēto pārsteiguma pasākumu!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833