Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

ZIEMASSVĒTKU KONCERTS

  Izskanējis Dzērves pamatskolas Ziemassvētku koncerts. Ziemassvētki ir laiks, kad mēs varam kļūt atvērtāki, garīgāki un iejūtīgāki pret līdzcilvēkiem. Laiks, kad dāvājam sirds siltumu un mīlestību saviem tuvajiem.
  Īsi pirms Ziemassvētkiem, 22. decembra lietainajā dienā, izskanēja Ziemassvētku koncerts Cīravas kultūras namā. Tajā piedalījās Dzērves pamatskolas un kultūras nama interešu programmu un pulciņu dalībnieki. Koncertā skanēja jaunāko klašu kora un ansambļa dzidrās balsis, vecāko klašu dziedātāju priekšnesums, raitā deju solī dejoja tautu deju kolektīvi un ritma deju grupas “Odziņas” dalībnieki. Vērojām arī nelielu teātra uzvedumu 7.klases priekšnesumā, baudījām sporta deju priekšnesumus un zvanu skaņas, kā arī vairāku klašu sagatavotos dzejas priekšnesumus.  Koncerta noslēgumā kopkora, kuram pievienojās visi Dzērves skolas skolēni un skolotāji,  izpildījumā klausītājus iepriecināja tik pazīstamā Ziemassvētku dziesma “Eglīte”.
  Vislielākā pateicība Dzērves pamatskolas skolēniem un Cīravas kultūras nama pulciņu dalībniekiem. Īpašs paldies skolotājām - Lāsmai Jūrmalei, Ingai Roģei,  Megijai Krieviņai, Vitai Valdmanei!  Paldies arī pārējiem Dzērves pamatskolas pedagogiem par ieguldīto darbu koncerta sagatavošanā! Paldies skolēnu vecākiem par atsaucību un atbalstu!

Lai mums visiem gaiši un mierpilni svētki.

  Atver plaukstas,
  Ļauj, lai baltas, tīras pārslas tajās krīt!
  Paņem visam gadam, visam mūžam,
  Baltu, tīru sniegu līdz.

Cīravas kultūras nama vadītāja Santa Matvijčuka

-= galerija =-

 

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833