Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

IZTEIKSMĪGĀS RUNAS KONKURSS “VALODIŅA”

  17.februārī Padures pamatskola aicināja Latvijas speciālo skolu un Dienvidkurzemes novada skolu skolēnus piedalīties izteiksmīgās runas konkursā “Valodiņa – 2023”. Pasākuma tradīcija iedibināta pirms 20 gadiem. Pēc 2 gadu pauzes, kad nebija iespēju šādā pasākumā tikties epidemioloģiskās situācijas dēļ, ikviens dalībnieks bija priecīgs atkal kāpt uz Padures pamatskolas skatuves, lai iepriecinātu klausītājus ar savu priekšnesumu.
  Konkursā “Valodiņa” - 2023 piedalījās arī Dzērves pamatskolas 3.klases skolēns Billijs Birkenbergs (sk.L.Jūrmale), kuram šī uzstāšanās bija liels pārdzīvojums, jo pirmo reizi nācās kāpt uz svešas skatuves un runāt dzejoli pavisam svešas publikas priekšā. Tomēr tā bija arī jauna pieredze - redzēt un dzirdēt skolēnus no visas Latvijas.
  Pasākumā valdīja ļoti sirsnīga atmosfēra. Pēc katra priekšnesuma kāds no žūrijas pārstāvjiem dalījās savos iespaidos par dzirdēto. Žūrijā šoreiz Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes izpilddirektora vietniece Eva Mahta, Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes kultūras jautājumu komitejas vadītājs, bijušais Padures pamatskolas direktors un šī konkursa organizētājs daudzus gadus – Linards Tiļugs,  kā arī pasākuma īpašais viesis - mūziķis un ugunsdzēsējs Jānis Buķelis.
  Dienas noslēgumā klausītāju priekam neliels koncerts un pārsteigumi! Katrs dalībnieks saņēma īpašo konkursa medaļu, kā arī savu skolotāju un konkursa organizētāju sarūpētās dāvaniņas!
  Paldies Padures pamatskolai par uzaicinājumu dalībai konkursā!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833