Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

SKATUVES RUNAS KONKURSS “ZVIRBULIS” 2023

  9. un 10.martā Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās Dienvidkurzemes novada skolēnu skatuves runas konkurss “Zvirbulis 2023”. Konkursā piedalījās 70 skolēnu, kuri runāja vienu prozas un vienu dzejas darbu.
  1. un 2.-3.klašu grupas priekšnesumus vērtēja Liepājas teātra aktrise Ilze Jura, Liepājas Leļļu teātra aktrise Vija Mežale un Dienvidkurzemes novada plašākas skolēna izglītības pieredzes mācību jomas koordinatore, režisore Aija Niedola. Savukārt vecāko klašu skolēnu snieguma vērtēšanā Vijai Mežalei un Aijai Niedolai pievienojās Dienvidkurzemes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ginta Kampare.
  Dzērves pamatskolu konkursā pārstāvēja 4 skolnieces. Pirmā klātienes konkursa pieredze “Zvirbulis” bija 1.klases skolniecei Elizabetei Salmai un 3.klases skolniecei Alisei Stulpei. Elizabetes sniegums tika novērtēts ar 1.pakāpes diplomu, bet Alises – ar otrās pakāpes diplomu.
  Vecāko klašu grupā Dzērves pamatskolu pārstāvēja 6.klases skolniece Alise Jansone, iegūstot 3.pakāpes diplomu, un 7.klases skolniece Katrīna Jurkovska, iegūstot 2.pakāpes diplomu.
  Paldies Elizabetei, Alisei S., Alisei J., Katrīnai par dalību konkursā! Paldies skolotājām L.Jūrmalei un V.Valdmanei par skolēnu sagatavošanu!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833