Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

LATVIJAS NEATKARĪBAS ATJAUNOŠANAS DIENA

  Pirms 33 gadiem 4.maijā Augstākā Padome pieņēma vēsturisko deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”.
  Vairākus gadus atpakaļ, lai popularizētu 4.maija svinēšanu skolās, ģimenēs, radu, draugu, kaimiņu pulciņos, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas atzīmēšanas svētkus nodēvēja par “Baltā galdauta svētkiem”. Jā, ir jauki svinēt svētkus pie balti saklāta galda. Taču, kā saka dzejniece Maija Laukmane, “ to var darīt arī BEZ apklāta galda, jo KOPĀ BŪŠANAS SAJŪTU taču rada NE TIKAI galds!... Var zem balti ziedošām ievām. Zem baltiem mākoņiem. AR ATTIEKSMI, ar labu gribu, ar sirdī siltumu, ar nepārejošu mīlestību. Un  noteikti AR BALTU CERĪBU. Lai mums katram skaisti šie svētki! Lai pāri galdauta baltumam ir tīras domas, attieksme, mīlestība un nebeidzama vajadzība turēt savu tēvzemi cieši pie sirds. Savu tēvzemi sargāt tik cieši, cik zina sirds, nevis vārdi.”
  Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu jeb, kā to sauc jaunāko klašu skolēni – Latvijas otro dzimšanas dienu – atzīmējām arī Dzērves skolā. Paldies 7.klases skolēniem un audzinātājai Ingai par svētku pasākuma organizēšanu!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833