Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

PĒTĀM DZIRNAVU DĪĶI

  Jūnija sākumā 3.(nu jau 4.) klases skolēni kopā ar skolotāju Ingu Roģi projekta "Ceļā uz atbildīgu vides rīcību, padziļinot izpratni par mūsu ezeriem" ietvaros pētīja Dzirnavu dīķi.
  Projekta “Ceļā uz atbildīgu vides rīcību, padziļinot izpratni par mūsu ezeriem” mērķis ir ar sabiedriskās zinātnes palīdzību, iesaistot Latvijas skolēnus, veikt Latvijas ezeru un citu mazāku ūdenstilpju izpēti, lai izvērtētu to aizaugšanas un ekoloģisko stāvokli. Projekta rezultātā tiks izglītota būtiska sabiedrības daļa – bērni un jaunieši, kā arī tiks veidota viņu izpratne par saldūdeni kā vērtīgu un saudzējamu resursu un dažādu ekosistēmu pakalpojumu avotu.
  Pieteikšanās projektam notika 2023.gada sākumā. Tika saņemti 89 pieteikumi. Tos izvērtējot, Pētījumā tika aicinātas piedalīties 23 skolas (to skaitā arī Dzērves pamatskola), pētot 27 dažādas ūdenstilpes. Pieteikšanās projektam notika 2023.gada sākumā. Tika saņemti 89 pieteikumi. Tos izvērtējot, Pētījumā tika aicinātas piedalīties 23 skolas (to skaitā arī Dzērves pamatskola), pētot 27 dažādas ūdenstilpes.
  Informāciju par projekta rezultātiem gaidīsim septembrī!

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833