Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

BAUDĀM MĀKSLU UN IEPAZĪSTAM UZŅĒMUMUS

  23. aprīlī vecāko klašu audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Liepāju. Te kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja  interjera muzeju “Hoijeres kundzes viesu nams” , kā arī devās iepazīt uzņēmumu “AE partner”.
  Interjera muzeja 1. stāvā skolēni, klausoties gides stāstījumā,  mēģināja iejusties   17. gadsimta  viesnīcas atmosfērā, viņi apskatīja viesu istabiņas un Hoijeres kundzes privātās telpas, vēsturisko manteļskursteni, uzzināja interesantus faktus par senajiem ēšanas paradumiem un sadzīvi. Ekspozīcija ēkas 2. stāvā radīja  priekštatu par to, kāds 19. gadsimtā izskatījās turīga liepājnieka, notāra Kristofa Vilhelma Stendera, un viņa ģimenes dzīvoklis. Šajā muzejā redzētais un dzirdētais skolēniem lieliski papildināja vēstures stundās iegūtās zināšanas.
  Automatizācijas un inženiertehnisko sistēmu ražošanas uzņēmums “AE Partner” specializējas sarežģītu automatizācijas iekārtu projektēšanā un ražošanā. Uzņēmumu raksturo  tādas vērtības kā godīgums, komandas darbs un savstarpēja cieņa, kā arī komfortabla darba vide, augsta darba kvalitāte un rūpes par strādājošajiem.  Noskatoties nelielu prezentāciju un apmeklējot ražošanas telpas, skolēni uzzināja, kādu profesiju pārstāvji šeit strādā, kāda izglītība, prasmes un rakstura īpašības ir nepieciešamas darbiniekiem.
  Paldies par iespēju iepazīt dažādas profesijas un uzņēmuma “AE partner” darba ikdienu mārketinga speciālistei Alisei Horstei un G3 grupas koordinatoram, mūsu skolas absolventam, Andim Valdmanim.

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833