Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

APRĪLIS – OLIMPISKAIS MĒNESIS

  Aprīlis - aktīvākais gada mēnesis. Olimpiskais mēnesis. Visa mēneša garumā katram ir iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs. Noslēgumā - Olimpiskajā dienā, kura šogad tiek atzīmēta 26.maijā, ikviens aicināts izkustēties Olimpiskajā vingrojumu kompleksā.
  Mūsu skolas 1.-4.klašu skolēni Olimpiskajai dienai kārtīgi sagatavojušies, jo jau nedēļas vidū sākumskolas klašu audzinātājas - Kristīne, Lāsma, Agnita - un skolotāja Signe aicināja visus piedalīties jautrās stafetēs, vispirms iesildoties ar Olimpiskas dienas vingrojumu kompleksu.
  Par aktīvu piedalīšanos katrs saņēma īpašo Olimpiskās dienas SERTIFIKĀTU un uzlīmju komplektu, kā arī skolotāju sarūpētos našķīšus enerģijai.

-= galerija =-

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833