Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

4.klase piedalās konkursā „LAIKS LAUKIEM”

laiks laukiem Septembrī Latvijas skolu skolēni saņēma uzaicinājumu piedalīties konkursā „Laiks laukiem”. Konkursa mērķis – doties pieredzes braucienā uz vietējo lauku saimniecību, pie amatniekiem vai mājražotājiem un izpētīt, kas notiek laukos un kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, lai veiktu dažādas darbības mūsdienīgos laukos.
Konkursā vēlējās piedalīties arī Dzērves pamatskolas 4.klase, taču nebija īsti ideju, kura varētu būt tā lauku saimniecība, par kuru sagatavot konkursa mājas darbu. Taču Cīravas pagasta bibliotēkas „Dabas projekta” ietvaros ciemojoties selekcionāra Gunvalža Vēsmiņa mājās sapratām, ka šis sirmais vīrs ir tas cilvēks, par kura devumu noteikti ir jāpastāsta arī citiem.
Jaunāko klašu grupā atsaucība bija patiešām milzīga un tika iesniegti 205 darbi no visas Latvijas. Par diviem labākajiem darbiem tika atzīti Smiltenes centra vidusskolas 5.a klases skolēnu (audzinātāja Jeļena Dombrovska) un Tirzas pamatskolas 5. klases skolēnu (audzinātāja Ausma Raģele) darbi. Abi uzvarētāji balvā saņems ekskursiju visai klasei 500 EUR vērtībā, ko varēs izmantot nākamajiem izzinošajiem ceļojumiem.


 Īpašu pateicību par radošumu, iedvesmojošiem stāstiem un veiksmīgi atainotu dzīvi, darbu un atpūtu laukos, konkursa žūrija izsaka Pilsrundāles vidusskolas 2.a un 2.b klases, Bauskas sākumskolas 4.c klases, Bērzaunes pamatskolas 2. un 3. klases, Dzērves pamatskolas 4. klases, Jelgavas 4.sākumskolas 2.a klases, Ogres sākumskolas 4.b klases, Jelgavas 4.sākumskolas 2.f klases un Laidu pamatskolas 4.un 5. klases skolēniem un audzinātājām.
Lai arī neesam saņēmuši galveno balvu, lepojamies, ka mūsu darbiņš 205 darbu konkurencē guvis augstu novērtējumu un iekļuvis starp 10 žūrijas favorītiem.

Plašāku informāciju, kā arī konkursa dalībnieku darbus varat lasīt un apskatīt interneta vietnē www.laikslaukiem.lv .

-= prezentācija =-

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Afiša

Afisa

Lepojamies

Lepojamies

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833