Dzērves pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Ekoskola

DZĒRVES PAMATSKOLAI JAU 6.ZAĻAIS KAROGS!

Zalais_karogs_2018 (17)
Zalais_karogs_2018 (17)
   14.septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana. Šogad skolas uzrunāja un pirmos Zaļos karogus pasniedza pasaules vadošās vides izglītības un ekosertifikācijas organizācijas Foundation for Environmental Education (FEE International) vadītāji no Dānijas. Dzērves pamatskolā Zaļo karogu saņēma jau sesto reizi. Lai gan darāmā vēl daudz, lepojamies par tām mazajām lietām, ko jau esam iemācījušies un ieviesuši savā ikdienā.
   Kopā 135 Ekoskolas saņēma starptautisko Zaļā karoga balvu un vēl 56 – Latvijas Ekoskolas nosaukumu un diplomu. Par aktīvu darbu vides izglītībā un apkārtējās vides aizsardzībā 20 skolas, kuras prestižo Zaļā karoga apbalvojumu saņēma pirmo reizi, sveiks FEE International vadītājs Daniels Šafers (Daniel Schaffer) un Starptautiskās Ekoskolu programmas koordinatore Nikola Andreu (Nicole Andreou). Skolas uzrunāja arī Vides izglītības fonda pārstāvji un daži Ekoskolu nacionālās žūrijas pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Vides izglītotāju asociācijas, Ekodizaina kompetences centra un UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas. Par pasākuma gaisotni rūpējās atraktīvais pasākuma vadītājs Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens. Apbalvošanas ceremonijas pirmajā daļā skolām bija iespēja iepazīsies arī ar Ekoskolu programmas aktualitātēm šim mācību gadam un plānotajām aktivitātēm UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas rīkotajā Pasaules lielākajā mācību stundā.

Lasīt tālāk...

Seminārs „Godīga tirdzniecība: apziņas celšana” Dzērves pamatskolā

Seminars 01.2016   Decembrī Dzērves pamatskolā viesojās organizācijas „Zaļā brīvība” pārstāvji, 7.-9.klašu skolēniem vadot interaktīvu semināru par tēmu „Godīga tirdzniecība”. Ir jautājumi un tēmas, kuriem ikdienā līdz šim neesam pievērsuši daudz uzmanības, tādēļ labi, ka ir zinoši cilvēki, kuri prot un vēlas padziļināt mūsu zināšanas šajās jomās, piedāvājot dažādus seminārus un apmācības. Šoreiz sakām paldies biedrības „Zaļā brīvība” pārstāvjiem, kuru organizētais seminārs gan skolēniem, gan pedagogiem lika pievērst uzmanību godīgās tirdzniecības problēmas aktualitātei pasaulē un Latvijā. Jauniegūtās zināšanas palīdzēs izprast produktu ražošanas procesu, kā arī izvērtēt savu izvēli, iegādājoties preces dažādās tirdzniecības vietās.
   „Zaļā brīvība” ir sabiedriska vides aizsardzības organizācija, kas dibināta 1993. gadā kā Vides aizsardzības kluba Zaļā bibliotēka un pārreģistrēta 2000. gadā kā “Zaļā brīvība”. Tās mērķis ir attīstīt sabiedrību, kura dzīvo saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi. Galvenās jomas, pie kurām aktīvi tiek strādāts, ir ilgtspējīga attīstība; videi draudzīgs patēriņš un ražošana; klimats un enerģija; cilvēktiesības un brīvības; godīgā tirdzniecība; zaļā bibliotēka.

Lasīt tālāk...

Skolas salidojums

salid

Stundu saraksts

Stundu sar

Ekoskola

Eko

Autobusu saraksts

Buss

Lepojamies

Lepojamies

Afiša

Afisa

Rožu grāmata

Roze

Mēs mācījāmies

1833